Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Arama motorlarında organik aramalarda daha yüksek sıralamaya sahip olmak, trafiğinizi ve dolayısı ile işletme hedeflerinizi tutturmanıza yardımcı olur. Arama sonuçlarında ilk sıralarda listelenebilmek içinde Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelen SEO çalışması yaptırmanız gerekmektedir.

Tıklama başına ödeme yaptığınız reklamlar ile de ilk sıralara çıkabilirsiniz, ancak bu reklam bütçesi ayırdığınız müddetçe olacaktır. SEO çalışması ile tıklama başı reklamların aksine arama motoru sorgularında listenin ilk sıralarına çıkmanız ortalama 2-3 ayı, hatta bazı rekabetin yüksek olduğu sektörlerde 4-5 ayı alabilmektedir. Ancak SEO çalışmasının avantajı sitenizi ilk sıralara taşıdıktan sonra ekstra ücret ödemeden ilk sıralarda kalmanız olacaktır. Yani reklamların aksine SEO ile ilk sıralara ulaştığınızda trafiğinizi arttırmanıza rağmen herhangi bir ekstra ücret ödemezsiniz.

 

En basit hali ile SEO çalışması, web sitenizi arama motoru algoritmalarının gözünde kaliteli ve değerli bir site sayılmasını sağlamaktır. Yapılan bu çalışmalar her ne kadar SEO çalışması olsa da başta arama motoru reklamları olmak üzere birçok alanda web sitenizin performansını arttıracaktır.

 

Sitenizin, tarafımızdan ücretsiz SEO analizinin çıkarılması ve destek almak için hemen bizimle iletişime geçin!

Dijital Dünyada Başarıyı Profesyonel bir Ekiple Yakalayın!

HİZMETLERİMİZ

Dönüşüm Optimizasyonu

E-Ticaret Çözümleri

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Yönetimi

Web Site ve Mobil Uygulamalar

Mobil Odaklı Çözümler

Arama Motoru Reklamcılığı

Dijital Pazarlama Analizi