Dijital Pazarlama Analizi

Dijital Pazarlama Analizi

Google Adwords, Facebook Business Manager, Sosyal medya hesaplarınız, Google Tag Manager, Google Analytics, Yandex Metrica, Firebse, Apsflyer, App Annie hesaplarınız ya da kullandığınız diğer var ise analiz araçlarının hepsini inceliyor ve dijital varlığınız hakkında detaylı raporlar çıkarıyoruz.

Her sektörde ve işletme modelinde birbirinden bağımsız farklı metriklerin incelenmesi gerekebilir. Hatta kimi zaman sizinle aynı sektörde faaliyet gösteren bir firma ile izlemeniz gereken metrikler de farklılık gösterebilir. Bu sizin ve söz konusu rakibinizin yürütmüş olduğu dijital pazarlama faaliyetlerine, sürelerine, bütçelerine ve yöntemlerine bağlı olarak değişebilir. Bu gibi durumlarda sizin için önemli olan ölçmeniz ve takip etmeniz gereken değerlerin ne olduğunu iyi bilmelisiniz.

Örneğin; bir e-ticaret sitesinde dönüşüm odaklı metrikler önemli iken, marka bilinirliği yaratmak isteyen bir firmada erişim ve etkileşim datası önemlidir. Bir mobil uygulama sahibinin uygulama kategorisi ve takip ettiği uygulama içi olaylara bağlı olarak, takip etmesi gereken metrik CLV ya da ARPDAU olabilir.

Dijital pazarlama ihtiyaçlarınızı kendiniz ya da ekiniz karşılıyor olabilir. Peki tam anlamı ile dijital analizlerini alıyor musunuz? Dijital varlıklarınızın analizleri, pazarlama stratejinizi doğru çizmeniz için hayati önem taşımaktadır.

Fellows olarak dijitalin gelecek demek olduğunu biliyoruz ve stratejinizi doğru çizmeniz için gereken tüm dijital analiz hizmetini size veriyoruz. Hemen bugün bizimle iletişime geçerek, siz de dijital analiz hizmetimiz ile alakalı daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dijital Dünyada Başarıyı Profesyonel bir Ekiple Yakalayın!

HİZMETLERİMİZ

Dönüşüm Optimizasyonu

E-Ticaret Çözümleri

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Yönetimi

Web Site ve Mobil Uygulamalar

Mobil Odaklı Çözümler

Arama Motoru Reklamcılığı

Arama Motoru Optimizasyonu