Mobil Odaklı Çözümler

Mobil Odaklı Çözümler

Hızla artan mobil kullanımı beraberinde dijital pazarlama kanalları ve stratejilerinde birçok yenilik getirmiştir. Mobilin hızlı yükselişi ile her geçen gün yeni bir teknoloji ortaya çıkmakta ve markaların bu hızlı gelişim ve değişime ayak uydurması gerekmektedir.

Bir web site ile karşılaştırıldığında mobil uygulama ve sitelerin dinamikleri çok daha farklıdır. Kullanılan analiz araçları, performans değerlendirmesi yaparken dikkate almanız gereken metrikler ya da kullanmanız gereken reklam ve platform modelleri değişiklikler göstermektedir.

Fellows mobilin günümüzdeki öneminin yanı sıra dijital gelecekteki yeri ve önemini de kavrayan bir ajanstır.  Sayısız mobil uygulama geliştirmiş olmamızın verdiği teknik bilgi ve donanımın yanında mobil dünyadaki gelişimi sürekli olarak takip ediyor ve uyguluyoruz.

Siz işiniz ile ilgilenirken, biz işinizi mobil platformlara taşıyor ve başarılı bir dijital pazarlama stratejisi belirleyerek, başarınızı mobil dünyaya taşıyoruz. Mobil dünyadaki yerinizi geç olmadan hemen alın, bugün bizimle iletişime geçin!

Dijital Dünyada Başarıyı Profesyonel bir Ekiple Yakalayın!

HİZMETLERİMİZ

Dönüşüm Optimizasyonu

E-Ticaret Çözümleri

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Yönetimi

Web Site ve Mobil Uygulamalar

Dijital Pazarlama Analizi

Arama Motoru Reklamcılığı

Arama Motoru Optimizasyonu