E-Ticaret Çözümleri

E-Ticaret Çözümleri

Gerçekleştirmek istediğiniz bir e-ticaret projesi olabilir, ya da var olan işinizi dijital dünyaya taşıyarak internet üzerinden de satış yapmak istiyor olabilirsiniz. Tüm bunların yanında e-ticaret işinizi kurmuş, ancak geliştirme ve iyileştirmelere ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Fellows olarak işinizi dijital dünyada başarıya taşımanıza yardım ediyoruz.

Stok ve muhasebe yazılımlarınız ile entegre edilebilir ve geliştirilebilir e-ticaret yazılımlarımızdan size uygun olanı birlikte seçiyoruz. Geliştirilebilir ve işinize uygun olarak şekillendirilebilecek yazılımlarımız ile hayal ettiğiniz e-ticaret paketini size sunuyoruz. Kurulum ya da geçiş süreciniz boyunca destek vererek internet satışlarınızdan aldığınız performansın etkilenmemesini sağlıyoruz.

Bir e-ticaret sitesinde olması gereken ve satışlarınızı önemli ölçüde etkileyecek olan tüm detayları sizinle birlikte gözden geçiyoruz. 3. Taraf yazılımlarınızın e-ticaret yazılımınız ile koordine çalışması, kod ve feed düzenlemelerini kolayca yapabilmeniz, server kaynaklı sorunlar yaşamamanız, performans arttırmaya yönelik site içerisinde yeniden pazarlama ve çapraz satış yapabilmeniz gibi birçok detayda size kullandığımız son teknoloji yazılımlarımız ile destek veriyoruz.

Satışlarınızı dijital dünyaya taşımaya karar verdiniz ya da satışlarınızın artmasını mı istiyorsunuz? Bizimle iletişime geçin ve sizin için neler yapabileceğimizi konuşalım.

Dijital Dünyada Başarıyı Profesyonel bir Ekiple Yakalayın!

HİZMETLERİMİZ

Dönüşüm Optimizasyonu

Dijital Pazarlama Analizi

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Yönetimi

Web Site ve Mobil Uygulamalar

Mobil Odaklı Çözümler

Arama Motoru Reklamcılığı

Arama Motoru Optimizasyonu