Arama Motoru Reklamcılığı (SEM)

Arama Motoru Reklamcılığı (SEM)

Arama motoru reklamlarıyla hizmet ya da ürününüz ile alakalı arama sorguları gerçekleştiren, web sitelerde gezen ilgili kullanıcılara reklamlarınızı gösterebilirsiniz. Başta Google ve Yandex olmak üzere web sitenize arama motoru reklamları ile en alakalı kullanıcıları çekerek, sitenizin kaliteli trafiğini arttırabilirsiniz. Kaliteli trafik ile birlikte de daha fazla satış, form ya da telefon araması elde edersiniz.

Arama motoru reklamlarında, reklam modeline göre tıklama başına ya da gösterim başına ücretlendirilirsiniz. Tıklama başına ödeyeceğiniz ücret ise başta sektörünüzdeki rekabet derecesine ve reklamlarınızın kalitesine göre değişmektedir.

Metin, görüntülü, dinamik ve yeniden pazarlama olmak üzere arama motoru reklamlarının birçok farklı modeli ve başarılı olması içinde birçok farklı dinamiği bulunmaktadır. Gerçek zamanlı açık arttırma ve arama motoru algoritmaları ile şekillenen bu reklamlar için Fellows’un dijital performans uzmanlarına güvenebilirsiniz.

Sektörünüz, web siteniz, hedef kitleniz ve var ise geçmiş dijital pazarlama verileriniz incelenerek, size en uygun arama motoru pazarlama stratejisini belirliyoruz. İşinde uzman ekibimiz, en güncel reklam yönetim teknolojileri ile en düşük maliyet ile en yüksek dönüşüm performansını almanız için tüm arama motoru reklamlarınızla ilgilenmektedir.

İşi uzmanlarına bırakın ve hemen bugün bizimle iletişime geçerek arama motoru pazarlama stratejinizi belirleyin!

Dijital Dünyada Başarıyı Profesyonel bir Ekiple Yakalayın!

HİZMETLERİMİZ

Dönüşüm Optimizasyonu

E-Ticaret Çözümleri

Dijital Pazarlama Analizi

Sosyal Medya Yönetimi

Web Site ve Mobil Uygulamalar

Mobil Odaklı Çözümler

Sosyal Medya Reklamları

Arama Motoru Optimizasyonu