Kurumsal Eğitimler

Kariyerinize Yatırım Yapın!

Google AnalytIcs Eğitimi

Google Analytics dijital analiz araçları içerisinde en çok kullanılanıdır. Google Analytics Eğitimiyle; Google Analytics’in kurulum, kullanım ve yönetimine dair temel konuların uygulamalı olarak öğretilmesi amaçlanır.

Web Analytics dünyasına ait temel kavramlar, Google Analytics kurulum ve kullanımına dair önemli başlıklar, sık kullanılan Analytics raporları ve temel analiz tekniklerini Google Analytics eğitimi ile ekibinize öğretilir.

Google Adwords Eğitimi

Google reklamlarının kurulumunun ve yönetiminin yapıldığı Adwords paneli üzerinde uygulamalı olarak verilen eğitimimizde Arama Ağı Reklamları, Görüntülü Reklamlar, Alışveriş Reklamları, Yeniden Pazarlama Reklamları ve Dinamik Reklam Modellerini öğrenmeniz hedeflenmektedir.

Hali hazırda bu reklam modellerini ekiplere ise mevcut reklam kampanyalarından nasıl daha fazla verim almalarını öğrenecekleri dönüşüm optimizasyon eğitimleri verilmektedir.

Sosyal Medya Reklamları

Business Manager üzerinden kurularak yönetilen Facebook ve Instagram reklamlarının dinamiklerini ve dikkat edilmesi gereken noktaları, performans arttırmaya yönelik ipuçlarını öğreneceğiniz bu eğitimde, ayrıca birbirinden farklı metrikleri hedefleyen reklam modellerini de uygulamalı olarak ekibinize öğretiyoruz.