Hakkımızda

NELER YAPIYORUZ?

Tüm dijital pazarlama stratejinizi kurmanıza yardım ediyor ve 360 derece pazarlama hizmeti vererek tüm dijital gereksinimlerinizi sağlıyoruz.

E-Ticaret Çözümleri

Full entegre ve geliştirilebilir e-ticaret çözümlerimiz ile isterseniz sıfırdan, isterseniz var olan sisteminiz üzerinden e-ticaret çözümleri sunuyoruz.

Mobil Uygulama Geliştirme

Oyun ve tüm diğer kategorilerdeki mobil uygulama fikirlerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. ASO, Event tracking, retention analizi ve tüm stratejinizi kurmanıza yardımcı oluyoruz.

Dönüşüm Optimizasyonu

Tüm dijital reklam hesaplarınızda, landing page kurgunuzda ve web sitenizde dönüşüm oranınızı arttırmak için optimizasyon yaparak dijital performansınızı arttırıyoruz.

İçerik Üretimi

Web Site, blog ya da sosyal medya paylaşımlarınız için gerekli olan tüm metin ya da görsel içeriklerinizin teminini sağlıyoruz. Grafiker ve metin yazarı ihtiyacınızı ortadan kaldırıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Markanızın hedef kitlenize uygun olarak kişilik analizini yapıyor ve tüm sosyal medya platformları için ayrı ayrı sosyal medya stratejinizi kurarak sosyal medya hesaplarınızı yönetiyoruz.

SEM & SEO

Dijital pazarlama ihtiyaçlarının başında gelen arama motoru reklamları ve arama motoru optimizasyon hizmetlerini tek bir ajanstan alarak, kendi dijital ekibiniz var gibi rahat çalışmanızı sağlıyoruz.

Dijital Dünyada Başarıyı Profesyonel bir Ekiple Yakalayın!