Bireysel Eğitimler

Kariyerinize Yatırım Yapın!

Google AnalytIcs Eğitimi

Google Analytics dijital analiz araçları içerisinde en çok kullanılanıdır. Google Analytics Eğitimiyle; Google Analytics’in kurulum, kullanım ve yönetimine dair temel konuların uygulamalı olarak öğretilmesi amaçlanır.

Web Analytics dünyasına ait temel kavramlar, Google Analytics kurulum ve kullanımına dair önemli başlıklar, sık kullanılan Analytics raporları ve temel analiz tekniklerini Google Analytics eğitimi ile öğreneceksiniz.

Google Adwords Eğitimi

Google reklamlarının kurulumunun ve yönetiminin yapıldığı Adwords paneli üzerinde uygulamalı olarak verilen eğitimimizde Arama Ağı Reklamları, Görüntülü Reklamlar, Alışveriş Reklamları, Yeniden Pazarlama Reklamları ve Dinamik Reklam Modellerini öğrenmeniz hedeflenmektedir.

Sosyal Medya Reklamları

Business Manager üzerinden kurularak yönetilen Facebook ve Instagram reklamlarının dinamiklerini ve dikkat edilmesi gereken noktaları, performans arttırmaya yönelik ipuçlarını öğreneceğiniz bu eğitimde, ayrıca birbirinden farklı metrikleri hedefleyen reklam modellerini de uygulamalı olarak öğreneceksiniz.

Dijital Varlık Yönetimi

Dijital varlık yönetimi eğitimi, kurumların marka iletişim uzmanları ya da sorumlu olduğu markaların web site trafiğinin, dijital pazarlama çalışmalarının ve tüm diğer dijital varlıklarının yönetimini organize ve analiz etmek isteyen kişilere uygundur.