Web Site ve Mobil Uygulamalar

Web Site ve Mobil Uygulamalar

Dijital dünyada ilk izlenim yarattığınız vitrininiz, web sitenizdir. Tüm pazarlama stratejiniz de web siteniz ile paralel ve müşterilerinize aktarılabilir olmalıdır. Fellows olarak iş stratejiniz ile paralel, kullanıcı deneyimini ön planda tutan ve dijital gelişmelerin gerisinde kalmayacak web site tasarım ve altyapısını size sunuyoruz.

Hızlı erişilebilen, mobil uyumlu responsive tasarıma sahip, teknolojik gelişmelerde kolaylıkla güncellenerek geliştirilebilir alt yapı ve kullanıcı deneyimi ön planda tutularak, geri dönüşümü arttırmaya yönelik harekete geçirici CTA (Call-to-action) düzenlemelerine sahip web siteleri oluşturuyoruz.

Bunun yanında IOS ve Android telefon, tablet ve tüm diğer mobil cihazlarda çalışan mobil uygulamalar geliştiriyoruz.  Günümüzde kullanıcılar zamanlarının %70’ini akıllı telefon ve tabletlerde geçiyorlar. Firmalarında dijital dünyada etkin varlık gösterebilmeleri adına, mobil uygulamalara olan ihtiyacı her geçen gün artıyor.

Oyun, şirket içi uygulamalar ya da diğer tüm mobil uygulama fikirlerinizde en güncel teknoloji ile destek veriyoruz. Mobil uygulamanızın projelendirme, geliştirme, analiz ve uygulama mağazalarında yayınlanma süreçlerinin tümünü uzman ekibimizle yönetiyoruz. Bunun yanında var olan mobil uygulamalarınızın güncelleme ve geliştirme süreçlerinde de bizden destek alabilirsiniz.

Siz de hemen bugün bizimle iletişime geçin ve markanıza ve fikirlerinize uygun web site, mobil uygulama ya da her ikisine birden sahip olun!

Dijital Dünyada Başarıyı Profesyonel bir Ekiple Yakalayın!

HİZMETLERİMİZ

Dönüşüm Optimizasyonu

E-Ticaret Çözümleri

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Yönetimi

Dijital Pazarlama Analizi

Mobil Odaklı Çözümler

Arama Motoru Reklamcılığı

Arama Motoru Optimizasyonu